Õpetajad

 

 

Merike Pääbus, 1 ja 3. liitklassi juhataja, merike.paabus@mail.ee
Anu Tuuling, 2. klassi juhataja, anutuulingpihtla@hot.ee. Lisaks jagab teadmisi loodusõpetuses   ja inimeseõpetuses.
Helin Mägi õpetab matemaatikat, eesti keelt ja kirjandust ning on ja 5. klassi juhataja, helin.magi@mail.ee .
Inglise keele õpetaja Eerika Sepp eerika2@hot.ee juhendab ka õpiabirühma, on eripedagoog ja annab kõneravi tunde lasteaia lastele.
Vene keelt ja kunstiõpetust õpetab meie kooli juht Kristine Järsk kaali.kool@saare.ee
Laste lauluoskuse eest seisab hea Piret Leiumaa piret.leiumaa@gmail.com
Rainer Helde saare.atv@gmail.com – kehaline kasvatus, ajalugu, ühiskonnaõpetus, tehnoloogiaõpetus    ja arvutiõpetus. Lisaks klassijuhataja 4. ja 6. klassile
Sirje Munk – lasteaia noorema rühma õpetaja ja lasteaia muusikaõpetaja  sirje.munk@gmail.com
Kaja Kuusk – Lapsehoolduspuhkusel  kaja6k@gmail.com
Maret Kütt – lasteaia noorema rühma õpetaja  maret445@hot.ee
Krista Hütt – lasteaia vanema rühma õpetaja  krista.hytt@mail.ee
Airi Sepp – lasteaia noorema rühma abiõpetaja. airi.sepp@mail.ee
Maio Maripuu – lasteaia vanema rühma õpetaja maiomaripuu@gmail.com
Krete Sepp – vanema rühma õpetaja abi krete11@hotmail.com
Kaidi Roomets – Lapsehoolduspuhkusel gethemaria@gmail.com